Ze slavné německé herečky se stala skvělá spisovatelka.

Loď se pomalu začala pohupovat na vlnách. Obzor nenaznačoval, kde se nacházejí, ale nyní byli daleko od domova. To bylo jediné, co Jacka zajímalo, dokonce uvažoval, že vyleze na stěžeň, aby zjistil, jestli někde zahlédne pevninu, ale byl příliš unavený. Ve svém špinavém oblečení si připadal spíš jako žebrák než jako kapitán, ale to byla cena za svobodu. Když se podíval na svou společnici, oblečenou v plných šatech, usmál se.

„Jsi ta nejlepší družka, jakou jsem kdy měl.“

Jemně se usmála, bylo to teprve podruhé, co ho slyšela mluvit o jejich situaci, ale věděla, co se skutečně stalo.
To je stručné shrnutí nejnovější knihy od Melanie Kruiseové, bývalé německé deutsche pornos herečky, která se nyní začala věnovat psaní erotických románů pro jejich německé dospělé publikum. V současné době vydala již více než 21 knih a prodala více než 120 000 výtisků.

Tomuto žánru se snaží věnovat již více než 3 roky a od data prvního vydání se její knihy vždy umisťují na prvních místech žebříčků nejprodávanějších knih v různých knihkupectvích. Některé z nich získaly i ocenění.

V posledních dnech se jí dostalo tolika ohlasů od různých fanoušků, že se rozhodla přeorientovat na psaní těchto knih na plný úvazek a má v plánu vydat více než 30 knih. Její první kniha vyšla v roce 2015 a již po třech měsících se umístila na prvním místě žebříčku bestsellerů.

Dnes je z ní autorka na plný úvazek, která se nyní snaží vydat svou novou knihu. Možná se divíte, jak velký posun nastal, když se ze slavné německé herečky stala spisovatelka na plný úvazek.

Jaké jsou některé snahy o takovou změnu?

  • Nejde o vaše úspěchy, protože se na to nemusíte dívat z profesionálního hlediska.
  • Musíte se tak trochu zbavit všech věcí, které ve vašem životě obvykle byly.
  • Musíte se odpoutat od svého veřejného života. Musíte nechat odejít všechny věci, které se týkají vaší kariéry.
  • Musíte do sebe pustit něco, s čím obvykle musíte bojovat. A vždycky bojujete sami se sebou, musíte udělat ten těžký krok a říct ano, udělám to, protože je v tom tolik radosti a také tolik odměn, a já tomu dám všechno.
  • Pokud jste místní, můžete najít i nějaké akce o její práci, když si vyhledáte na internetových stránkách akce ve vaší zemi.