Jak reformovat koupelnu

Je běžné, že se v průběhu let dostáváme unaveni vidět a používat stejnou koupelnu každý den. To může vypadat jako velmi staromódní pokoj za pár let, pokud nevíte, jak si vybrat správný styl a dokončíte.

Obvykle, když se kouříme, nemyslíme, že nám to může zneklidnit, nebo že styl, který jsme si vybrali, může vypadat jinak cuartodebano.com. Proto se v době koupání nebo přestavování počítá na radu dobrého odborníka v oboru.

Jak udělat nejlepší reformu v koupelně?

Většinou jsou částečné reformy v domě zaměřeny na koupelnu a kuchyň. Chcete-li provést optimální reformu vaší koupelny, nejlepší věc, kterou můžete udělat, je poradenství odborníka v oboru, který dělá design po celý život.

Nyní, pokud nemáte radu odborníka, necháme následující tipy, abyste lépe porozuměli tomu, jak reformovat koupelnu.

  • Respektování minimálních vzdáleností: Při navrhování nebo uspořádání koupelny byste měli vzít v úvahu prostory, které potřebujete pro každou ze zdravotních týmů, přičemž je nejdůležitějším prostorem, který zaujme dveře v době otevření. Toaletní prostor by neměl být nikdy menší než 60 cm široký a 1,20 hluboký; sprcha by neměla být menší než 60×60 a ne nižší než 80×80.
  • Osvětlení podle úrovní: Ačkoli některé koupelny mají okna, koupelny by měly mít vždy osvětlení nad hlavou. Ale aby bylo zajištěno, že koupelna je lépe osvětlena, doporučujeme umístit reflektor na zrcadla a pokud je to velká koupelna, zvýrazněte osvětlení ve sprše.

  • Radiátory na ručníky pro úsporu místa: Jedním z nejlepších způsobů, jak ušetřit prostor, je použití vyhřívaných kolejniček na ručníky. Dnes existuje mnoho alternativ, které lze nalézt na trhu, abyste si vybrali radiátor pro ručníky, který vyhovuje vašim potřebám, ačkoli byste měli vždy mít na paměti, že pochromované mají tendenci zahřívat méně než bílé; stejně jako elektrické na dlouhém konci jsou dražší než náklady na teplou vodu.

  • Obrazovka pro každou koupelnu: obrazovky v průběhu času byly zdokonaleny, aby se staly nejlepšími pro zastřešení sprch. Alternativy jsou téměř neomezené, protože k rohovému posuvu je jednoduché pevné sklo. Existuje pouze jeden faktor, který byste neměli přehlédnout a to znamená, že otevření obrazovky by nemělo být menší než 40 cm a vždy, pokud je to možné, musí zůstat prostor o velikosti 50 cm nebo více.

  • Méně je víc: i když vždy potřebujete v koupelně ukládat velké množství výrobků osobní hygieny, měli byste se vyhnout zatížení stěn pomocí tyčí a polic, které nakonec zabírají prostor. Nejlepší věcí je získat skříňku umyvadla s dostatečným úložným prostorem, který můžete najít v takové velikosti, která vyhovuje vašim potřebám.

  • Velikost zrcadla: I když se zdá, že je to špatný bod, správné umístění zrcadla při reformě koupelny může být velmi důležité. Zda je vestavěné zrcadlo nebo povrch, musí být vybráno s velkou péčí, s přihlédnutím k velikosti koupelny, osvětlení a výšce toho, kdo nebo kdo jej bude používat.

To jsou některé z tipů, které mohou být hodně pomoci při rozhodování o reformě vaší koupelny, ale nejlepší způsob, jak reformu, která bude trvat mnoho let, je mít radu architekta nebo designéra pro něj zvládnout všechny potřebné plány.