Avalon - top_graphic
grafika
Trapsavec - logo
Kapela Lístek
Foto: VOJTa Herout
 
Seznam účinkujících:
Miki Ryvola, Kapitán Kid, Lístek, Tempo di vlak, T.E. Band, Pouta, Falešná karta, Jen tak tak, Hluboké nedorozumění, Pacifik, Marien, Ozvěna, Harwestri, Pupkáči, F.T.Prim, Kamelot, Bob a bobci, Fregata, Strašlivá podívaná, Vojta Zícha & Druhá míza, Podobni zvěři, Pedro family band, Toman a lesní panna, Sekvoj, Banjo gang, Fregata, Pavlína Jíšová, Sedm nedostatečných, Martina Trchová a Karolína Skalníková, Béďa Šedivka, Terka Terčová, Pupínci, Jauvajs, Wabi Daněk........
 
Trapsavec - logo Historie těchto večerů se začala odvíjet v roce 1997 v P-klubu v Trojické ulici v Praze. Během roku se podařilo jeho pořadatelům (za skupinu Magison to byli Zbyněk Rosendorf – Zubřík s Vladimírem Konopasem – Šaolínem a za Sdružení Avalon Michael Antony – Tony) přivést na vysokou úroveň, ale postupně pořad pro jejich velké pracovní vytížení „všude jinde kolem“ upadá a je posléze ukončen.
 
Obnovuje se v listopadu 2002 (pořadatelem je Sdružení Avalon), opět v P-klubu Trojická a první akcí je velká oslava Sedmdesátin Kapitána Kida za účasti oslavence a garatulantů ze skupin Lístek, Banjo gang, Harvestri a Ma ma mandolin kvartet.
 
V březnu roku 2003 se pořad stává domovskou scénou skupiny Lístek.(odkaz zde)
Trhákem roku se na Stopách bezkonkurenčně stala Trampská módní přehlídka. Jednalo se o představení soudobé trampské módy z nabídky salónu pana Maskace Versace.
V Puchejři začíná vycházet stejnojmenná hudební rubrika.
 
Od ledna 2004 se Stopy sešlapaných bot pořádají i v Plzni v Hifi – klubu a to ve spolupráci se Stanislavem Dlouhým – Hadžim ze skupiny Sedm nedostatečných. V říjnu se pořad představuje i v Brně a od té doby se pravidelně pořádá v klubu Na cestě, ve spolupráci s Magdalenou Karelovou – Waki.
Trhákem roku byl křest lístkovského CD Den pramenů, dále 1. trampský striptýz, vánoční koncert Lístku a vystoupení Mikiho Ryvoly.
Vzniká nová ediční řada zpěvníků, nazvaná Stopy sešlapanejch bot.
 
V roce 2005 byl v Ořechově u Brna uspořádán ve spolupráci s místním Army parkem festival Stopy sešlapanej bot.
V Praze se trhákem roku se stalo předání cen TREmpské Filmové Akademie vítěznému dokumentu Trampský týdeník č. 13 , křest CD Jabka v zimě skupiny Jauvajs a opět vánoční koncert Lístku.
V Plzni se jím stal křest CD Na štěstí sáhnout skupiny Toman a lesní panna.
V Brně velmi povedený koncert Pacifiku a Ozvěny.
 
V letošním roce 2006 se Stopy sešlapenejch bot stále pořádají v Praze, Brně a Plzni , promítá se úspěšný klip Made in Pade a opět se konal festival v Ořechově u Brna…
 
Kontakt na pořadatele zde